För allmänna frågor

Kontaktperson: Qla Zetterberg
E-post: info@lajvverkstaden.se
Telefon: 070-0481819

    

 

Adress

LajvVerkstaden finns på Culturen i Västerås, in genom huvudentrén och direkt till vänster.

LajvVerkstaden, Culturen
Sintervägen 6
721 30 Västerås

Klicka här för att se det på karta

 

Kontakta medarbetare

Qla Zetterberg
Lajvpedagog och verksamhetsledare
qla@lajvverkstaden.se
Tel: 070-755 93 54

Lukas Renklint
Lajvpedagog
lukas@lajvverkstaden.se
Tel: 070-768 12 98

Lisa Nordemo
Lajvpedagog
lisa@lajvverkstaden.se
Tel: 070-734 70 14

Erik Strömberg
Lajvpedagog
erik@lajvverkstaden.se
Tel: 073-677 77 60

LajvVerkstadens Göteborgskontor har startat upp som eget företag och bytt namn till Lajvbyrån (http://lajvbyran.se/). Josefin och Sara kan nås via josefin@lajvbyran.se och sara@lajvbyran.se