För allmänna frågor

Kontaktperson: Miriam Lundqvist
E-post: info@lajvverkstaden.se
Telefon: 070-0481819

    

 

Adress

LajvVerkstaden Sverige finns på Culturen i Västerås, in genom huvudentrén och direkt till vänster.

LajvVerkstaden, Culturen
Sintervägen 6
721 30 Västerås

Klicka här för att se det på karta

LajvVerkstaden Väst finns i Göteborg inne på Brewhouse, första våningen.

LajvVerkstaden Väst
c/o Brewhouse
Åvägen 24
412 51 Göteborg

Kontakta medarbetare

LajvVerkstaden Sverige, VÄSTERÅS

Miriam Lundqvist
Lajvpedagog och verksamhetsledare
miriam@lajvverkstaden.se
Tel: 070-755 93 54

Siri Sandquist
Lajvpedagog
siri@lajvverkstaden.se
Tel: 070-768 12 98

Lisa Nordemo
Lajvpedagog
lisa@lajvverkstaden.se
Tel: 070-734 70 14

Erik Strömberg
Lajvpedagog
erik@lajvverkstaden.se
Tel: 073-677 77 60

LajvVerkstaden Väst, GÖTEBORG

Josefin Westborg
Verksamhetsledare Väst och spelpedagog
josefin@lajvverkstaden.se
Tel: 076-909 06 14

Sara Podda
Pedagog och spelutvecklare
sara@lajvverkstaden.se
Tel: 073-434 48 24